درباره ما

درباره بست سوال؛ مرجع دانلود سوالات آزمون آیین نامه

اخذ گواهینامه رانندگی از آن دست اقداماتی است که اکثر افراد بلافاصله پس از رسیدن به سن قانونی، برای دریافت آن اقدام می‌کنند. در این میان دو مرحله آزمون مهم وجود دارد که افراد پس از قبولی در آن‌ها می‌توانند گواهینامه دریافت کرده و بصورت قانونی رانندگی کنند.

اولین آزمون مهم دوره‌های رانندگی، آزمون آیین‌نامه است که بسیاری از افراد برای قبول شدن در آن دچار مشکل می‌شوند. آزمون بعدی که پس از قبولی در آزمون آیین‌نامه میتوان در آن شرکت کرد، آزمون رانندگی (امتحان شهری) است. افرادی که موفق به گذر از این دو مرحله آزمون شوند، گواهینامه دریافت می‌کنند.

اگر شما نیز از آن دست افرادی هستید که در پی دریافت گواهینامه‌اند، اصلا نگران سوالات آیین نامه نباشید، ما در بست سوال در کنار شما هستیم.

افرادی که در آزمون‌های آیین نامه شرکت می‌کنند، اغلب به سبب عدم مطالعه کافی، دسترسی نداشتن به نمونه سوالات آیین نامه و آشنا نبودن با نوع سوالات در این آزمون مردود می‌شوند و در ادامه مجبور هستند دوباره در این آزمون شرکت کنند. که همین مسئله اخذ گواهینامه را برای فرد هفته‌ها به تعویق می‌اندازد.

شرایط کلی آزمون آیین نامه رانندگی

شرایط کلی آزمون آیین نامه رانندگی

شرکت در آزمون آیین نامه نیز مانند تمام آزمون‌های دیگر شرایط خاصی دارد که متقاضیان دریافت گواهینامه ملزم به رعایت آن‌ها هستند. افراد در هنگام حضور در جلسه آزمون نباید کتاب، جزوه، گوشی و هرگونه تقلبی به همراه داشته باشند.

این آزمون شامل 30 سوال و 25 دقیقه زمان پاسخگویی است که افراد برای قبولی در آن حداقل باید به 26 سوال به درستی پاسخ دهند. برای اینکه بتوانید براحتی و بدون استرس در آزمون شرکت کرده و به تمام سوالات به درستی پاسخ دهید، حتما نمونه سوالات آیین نامه را از بست سوال دریافت کرده و مطالعه کنید.

توجه داشته باشید که عدم دسترسی به نمونه سوالات آزمون آیین نامه همه ساله موجب عدم موفقیت بسیاری از افراد در این سری از آزمون‌ها می‌شود.  

نقش بست سوال در قبولی افراد در آزمون‌های آیین نامه رانندگی

دسترسی به نمونه سوالات آیین‌نامه، شاه کلید اصلی موفقیت در آزمون آیین نامه رانندگی است. با این وجود بسیاری از افراد امکان دسترسی به سوالات آیین نامه را نداشته و برای موفقیت در این آزمون دچار مشکل می‌شوند. در این میان کارشناسان وبسایت رسمی بست سوال با تجربه چندین ساله خود نمونه سوالات آیین نامه را در این وبسایت گرد هم آورده، بصورت مستمر به روز رسانی کرده و در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند.

این نمونه سوالات شامل تمام سوالاتی است که در آزمون آیین نامه مطرح می‌شود، بنابراین افرادی که به این سوالات دسترسی داشته باشند، به راحتی می‌توانند از این مرحله با موفقیت عبور کنند.

بست سوال؛ حامی کاربران وبسایت بست سوال

هدف اصلی کارشناسان ما در بست سوال، موفقیت کاربرانی است که قرار است به زودی در آزمون آیین نامه شرکت کنند. موفقیت در این آزمون مستلزم مطالعه نمونه سوالات آیین نامه است که مطابق با به روزرسانی آزمون‌ها، به روز رسانی شده باشد.

ما در وبسایت بست سوال، نمونه سوالات آیین نامه را با بیشترین مقدار تخفیف در اختیار کاربران قرار می‌دهیم تا کاربرانمان بتوانند به راحتی به انواع سوالات آیین نامه اعم از: سوالات مفهومی، حفظی، تحلیلی و تجربی پاسخ داده و به آزمون بعد راه یابند.

دکمه بازگشت به بالا