اخبار خودرو

دولت زیرساخت شارژ بریتانیا را تا سال 2030 ده برابر افزایش خواهد داد

[ad_1]

دولت بریتانیا تا سال 2030 تعداد ایستگاه‌های شارژ خودروهای الکتریکی را ده برابر خواهد کرد و 450 میلیون پوند دیگر نیز افزایش خواهد یافت.

این سرمایه گذاری که بخشی از استراتژی زیرساختی 1.6 میلیارد پوندی دولت برای خودروهای الکتریکی است، شامل هزینه کلی 1.6 میلیارد پوندی برای زیرساخت های خودروهای برقی خواهد بود.

این تعداد کل نقاط شارژ در بریتانیا را تا سال 2030 به 300000 افزایش می دهد، که به گفته دولت پنج برابر تعداد پمپ های سوخت امروز در انگلیس است.

حدود 500 میلیون پوند صرف نصب نقاط شارژ عمومی «با کیفیت بالا و قیمت رقابتی» در سراسر بریتانیا می‌شود، رقمی که شامل معرفی 450 میلیون پوند زیرساخت خودروهای الکتریکی محلی (LEVI) برای شارژ در خیابان و هاب‌ها می‌شود.

در همین حال، 950 میلیون پوند برای نصب 6000 نقطه شارژ سریع در امتداد سیستم بزرگراه بریتانیا در نظر گرفته شده است.

50 میلیون پوند اضافی برای تامین مالی کارکنانی که در مورد چالش‌های محلی خودروهای برقی و برنامه‌ریزی نقطه شارژ تحقیق خواهند کرد، استفاده می‌شود، بنابراین پیشرفت‌های آینده می‌تواند مکمل سایر روش‌های سفر، از جمله دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی باشد.

وزارت حمل و نقل می گوید مقامات محلی می توانند برای سهم 10 میلیون پوندی پیشنهاد دهند، که می تواند مناطق دورافتاده تر را پشتیبانی کند و به آنها امکان “همکاری با صنعت و افزایش فرصت های شارژ عمومی” را بدهد.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: “ما در حال پیشبرد برنامه هایی هستیم تا به مردم بریتانیا کمک کنیم برقی شوند، با شبکه شارژ در حال گسترش ما سفرها را در سراسر کشور آسان تر می کند.

حمل و نقل پاک نه تنها برای محیط زیست بهتر است، بلکه راه دیگری است که می توانیم وابستگی خود را به منابع انرژی خارجی کاهش دهیم. همچنین مشاغل جدید با مهارت بالا را برای بخش‌های خودرو و انرژی ما ایجاد می‌کند و نهایتاً رانندگی پایدارتر و مقرون به صرفه‌تری را برای همه تضمین می‌کند.»

این طرح ها همچنین افزایش سطح دسترسی برای نقاط شارژ را الزامی می کند. از اپراتورها خواسته می شود که پرداخت های بدون تماس را بپذیرند و همچنین داده هایی را در زمان واقعی ارائه دهند تا رانندگان بتوانند وضعیت شارژر را بررسی کنند.

علاوه بر این، شارژرهای سریع به یک رتبه اطمینان 99٪ نیز نیاز دارند، که به گفته DfT، “به ریشه کن کردن به اصطلاح اضطراب فاصله کمک می کند”.

گرانت شاپس، وزیر حمل و نقل گفت: مهم نیست در کجا زندگی می‌کنید – در مرکز شهر یا روستای روستایی، شمال، جنوب، شرق یا غرب کشور – ما کلید برق را روشن می‌کنیم و اطمینان می‌دهیم که هیچ‌کس در این فرآیند جا نماند.

“میزان چالش آب و هوایی پیش روی همه ما به خوبی شناخته شده است و کربن زدایی حمل و نقل در قلب دستور کار ما قرار دارد… به همین دلیل است که ما اطمینان می دهیم که کشور تا پایان این دهه برای نسل های آینده خودروهای برقی مناسب است و انقلابی در شارژ ما ایجاد می کند. شبکه و اولویت دادن به مصرف کننده.»

[ad_2]

منبع

تیم تولید محتوا

ما در تیم تولید محتوای بست سوال در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه آموزش های رانندگی و نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا